Menu

Başkan Kazak´dan Kurban Bayramı Mesajı.

Liyakat Sen Genel Başkanı Emir KAZAK; Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Kazak mesajında, Dünya ve ülke siyasetinin dönüşüm ve değişim trübülansına girdiği tarihi günleri yaşadığımız bu süreçte; mübarek kurban bayramının arefesini idrak etmekteyiz. 

Acının, kederin ve hukuksuzlugun sağanak yağmur gibi üzerinden hiç eksilmedigi mazlum ve müslüman halkların en kısa sürede huzura, saadete kavuşmasını kurban bayramı vesilesiyle Rabbimden niyaz ediyorum.
Diğer taraftan ülke olarak yaşadığımız siyasi ve ekonomik darboğaz dan kurtularak büyük önder Atatürk'ün işaret ettiği gibi  en medeni refah seviyesi yüksek bir millet olarak varlığımızı sürdürmeyi  temenni ediyorum. 
Her haliyle örnek alan değil örnek olan bir ülke olmayı.. Devleti yönetenlerin ve yönetme iddiasıyla siyaset yapanların devlete ve millete sadakatte; Hz. İbrahim'in sadakati, Hz. İsmail'in teslimiyetinden feyz aldığı... hakkın hukukun ve Liyakatın gözetildigi ve korunduğu... ilelebet kardeşçe varlığını sürdürdüğü bir millet olarak yaşamayı yüce mevlam dan niyaz eder, tüm müslüman aleminin kurban bayramını tebrik ederim.
Emir KAZAK
Liyakat-Sen Genel Başkanı


Bu sayfa 1434 kez ziyaret edilmiştir.