Menu

Üyelerimize Hukuki Desteğimiz Devam Ediyor.!

Liyakatli Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikası olarak; kanun ve hukuk çerçevesinde hiç bir üyemizin mağduriyetine kayıtsız kalmayacağımızın bilinmesini isterim. Hizmet kolumuzda bulunan tüm üyelerimizin hak ve menfaatlerini korumak için gücümüzü de zorlayarak seferber olmuş bulunmaktayız. Genel merkez yönetimi olarak gerek İl Disiplin kurullarına sevk edilen disiplin dosyalarının görüşülmesinde,  gerek kurumlarda üyelerimizin mağrur kaldığı hukuksuz eylemlerde, gerekse yargıya intikal ettirilmesi gereken hususlar da olsun her türlü hukuksuz eylem ve yaptırımların karşısında üyelerimizin hak ve menfaatlerini gözettiğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Özellikle idari yargı konularıyla ilgili dosyalar da sendika olarak her biri kendi alanında uzman üç değişik avukatla çalışarak idari davalarda üyelerimize hizmetimizi sunuyoruz. Bugüne kadar kazandığımız davalardan da anlaşılacağı üzere bu konudaki başarımız da takdir edilecektir.

Tüm üyelerimize ve takipçilerimize seslenmek istiyorum.! Bizler hak, hukuk mücadelesi yapıyoruz sendikaların kuruluş gerekçesi de zaten bunun içindir. Bizler iktidar ve muhalefet gömleği giyerek birilerin gölgesinde serinlemiyoruz.

            Emir KAZAK

Liyakat-Sen Genel Başkanı

 Bu sayfa 3501 kez ziyaret edilmiştir.