resim

EĞİTİMDE LİYAKAT ZAMANI

EĞİTİMDE LİYAKAT ZAMANI

Merhabalar, çok kıymetli ve değerli eğitim çalışanları arkadaşlarım, Liyakat-Sen  (Liyakatli Eğitim ve Bilişim Çalışanları) Çatısı Altında Birleşelim dedik, yine diyoruz. Neden biz! Çünkü bizim; bu sendikada beraber başaracağımız çok işler olacak çok sorunlar çözeceğiz dışarıdan bakanların  “Bu çatı büyük bir çatıdır ve büyük bir ailedir. Her üyesini eşitlik ilkesi dahilinde fedakarca korur” dedikleri, “Birlikten Güç Doğar”, ilkesi çerçevesinde el ele, omuz omuza vererek, yeni bir vizyon oluşturma amacına dayalı olarak faaliyet gösteren güçlü bir sendikal yapımız vardır.

Biliyoruz ki; Sendikamızın farklı bir anlayışla, her sorunun üstünden gelerek yapılan haksızlıkların karşısında duracak ve çalışanların adeta köle gibi kullanılma devri kapanacaktır.

Sendikamızın faaliyet gösterdiği kamu kurum ve kuruluşlarında farklı bir anlayışın doğmasına vesile olalım. Çünkü sadece sendika olarak değil bir aile gibi gördüğümüz sendikamız siyasetten arınmış, kardeşlik, birlik ve beraberlik duyguları içerisinde zamanla büyüyerek diğer iş kollarımızı'da kurarak konfederasyon olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Değerli arkadaşlarım! Sevgili kardeşlerim; Sendikamızın geleceği için; hep birlikte sendikamıza sahip çıkalım ve toplumsal ayrışmalar ile değil, bir arada yaşama iradesi ile şekillenecek değerler üzerine, her türlü siyasetin himayesinden uzak, ortak çıkarlarımız doğrultusunda birlik, beraberlik ve kardeşliğe önem veren kamu çalışanlarımızla beraber Liyakat-Sen  (Liyakatli Eğitim ve Bilişim Çalışanları) sendikamızın çatısı altında birleşelim derim.

Aile gibi gördüğümüz Liyakat-Sen  (Liyakatli Eğitim ve Bilişim Çalışanları) sendikamızın kamu çalışanlarının da katkılarıyla çok daha büyüyüp genişleyecektir inşaAllah.  

Değerli arkadaşlar, sendikamız; korkunun, yıldırma politikalarının ve baskıların son bulması için kurulmuş sendikadır. Gelin birlik ve beraberlik içinde olalım. Gelin herkesin gıpta ile bakacağı faaliyetlerimizin devam ettiği eğitim, teşkilatı alanlarında çalışanlarımız ile birlikte bu kardeşlik ruhunu hep birlikte yüceltelim.

Toplu olarak bulunduğum her platformda dile getirmiştim ve yine dile getiriyorum; “Eğitimde Liyakat Zamanı”  ve  “Sen Yoksan Biz Bir Eksiğiz”  tüm kamu çalışanlarına huzurlu ve mutlu günler diler saygılarımı sunarım.

                        Ahmet ZENGİN

Liyakatli Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikası

                       Genel Sekreter

Copyrigt © 2018 Tüm hakları liyakatsen Saklıdır. ®