resim

LİYAKAT-SEN KONYA İL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ!!!

LİYAKAT-SEN KONYA İL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ!!!

LİYAKAT-SEN KONYA İL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ!!!

Liyakat-Sen (Liyakatli Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikası) Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Ahmet Zengin Konya'da Sendika il ve ilçe başkanları toplantısı düzenledi.

Düzenlenen toplantıya, Liyakat-Sen Genel Sekreteri Sayın Ahmet ZENGİN, İl temsilcisi Nejdet Cihan, İl Mali İşler Başkanı Cömert Demirci, Liyakat-Sen İl Temsilci Yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı Uğur Ceylan, ve İlçe Temsilcileri katıldı.

BÜYÜMEK İSTİYORUZ.

Toplantı öncesi bir konuşma yapan sayın Zengin, ''Diğer sendikaların ne yaptığı bizi ilgilendirmiyor. Konya’da bir yerimiz olsun, Ofisimiz, şubemiz olsun arzusu içerisindeyiz. Diğer sendikalar gibi değiliz. Her ay sayımız artıyor. İlçeler deki çalışma arkadaşlarımız büyük gayret gösteriyorlar. Bunun sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Büyümek istiyoruz. Bir çok kurumda Sağlık, Büro, Eğitim kuruldu. Ulaştırma ve Tarımı'da kurup, konfederasyon olarak yolumuza devam edeceğiz. Bize inanan sendika üyesi arkadaşlarımız var. Bu işi birlikte başaracağımıza inanıyorum.
Genel Başkanımız Sayın Liyakat-Sen Emir Kazak'ın selamlarını getirdim.
Otuz il'de çalışmalarımıza başladık. Sayımızı tamamlamak için gün sayıyoruz. Müjdesini verdi.

 BİZ MAKAM MEVKİ AMACI GÜTMEDEN ÇALIŞIYORUZ.

Düzenlenen toplantı sonunda salonda bulunan temsilcilere hitaben Telekonferans gerçekleştiren Liyakat- Sen Genel başkanı Kazak, " Amacımız kamuda Liyakat sağlamak. Çalışmalarınız çok önemli, biz engelleri sorun olarak görmedik. Hedeflerimize ulaşmaya başladık. Birlikte olur çabalarsak, amacımıza ulaşırız. Sendika olarak Öğretmen, Memur, Müdür, Hizmetli ayrımı yapmadan her kesime hitap ediyoruz.  Makam mevki amacı gütmeyen, insanlara nasıl hizmet edebiliriz amacı içerisindeyiz. Şuanda  Şeflerle ilgili özel hizmet tazminatını gündemimize alıp tüm merciler ile istişare içindeyiz. Yardımcı hizmet sınıfını genel idari hizmet sınıfına geçirmeye çalışıyoruz. Denge tazminatlarının iyileştirilmesini ve 3600'ek gösterge gibi konuları gündemimize aldık. Tüm kamu çalışanlarının küstürülmemesi için çaba içerisindeyiz. Bazı sendikalar, kafalarını masadan kaldırmadığı için bu tür mağduriyetler yaşanıyor. Bu sorunların çözüme kavuşması için elimizden geleni yapacağız." Dedi.


Copyrigt © 2018 Tüm hakları liyakatsen Saklıdır. ®