Menu

Liyakat-Sen, 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli İrade Zaferini Kutladı.

Liyakat-Sen, 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli İrade Zaferini Kutladı. 
 
Liyakat Sen Genel Sekreteri Ahmet ZENGİN, Millet bütünleşmesiyle şanlı tarihimize altın harflerle yazılan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Zaferi’nin 5’inci yıldönümü münasebetiyle Mevlana Meydanında düzenlenen “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” programına katıldı. 
 
Düzenlenen programa, İl protokolünün yanısıra Liyakat Sen Genel Sekreteri Ahmet ZENGİN, Liyakat sen Konya İl Başkanı Necdet Cihan  ve sendika yönetim kurulu üyeleri katıldı. 
 
"Sendika olarak, Darbe girişimlerini lanetliyoruz."
 
Sendika üyeleri adına Sultan Selim Caminde düzenlenen Mevlid-i Şerif ve Hatm-i Şerif Merasimin de konuşan Zengin, "15 Temmuz'da, Türk halkı demokrasisine sahip çıktı. İnsanlık adına örnek bir davranış sergiledi. Sendika olarak darbe girişimlerini lanetliyoruz. Bütün dünya gördü,  artık bu ülkeye hiç bir şekilde bu tip numaralarla zarar verilemez olduğunu, sendika olarak üyelerimiz adına 15 Temmuz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu mücadeleyi verenlere teşekkür ediyorum, umarım bir daha böyle bir gün yaşamayız dedi."
 
Düzenlenen program, Mevlid şekeri programı ile devam ederek, bayraklı bisiklet turu ile 15 Temmuz konulu 3D Video, Maping Show, Hologram ve Videowall Gösterimleri ve Mevlana Meydanında, Anma Etkinliği Tören Programı şeklinde devam etti.


Bu sayfa 6198 kez ziyaret edilmiştir.