Menu

Yönetim Kurulu

Emir KAZAK
Yönetim Kurulu Başkanı

1975 yılında Ankara’da doğdu. Lise Öğrenimini bitirdikten sonra, Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünde Önlisans, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde de Lisans öğrenimini tamamladı. 2013 yılında Kamu Şefleri Derneğini kurmuştur. 03.08.2018 tarihinde bir grup arkadaşı ile Liyakatli, Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikasını (Liyakat-Sen)  Kurucu Genel Başkanlığına getirilmiştir. Halen Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Birim Şefi olarak görev yapmaktadır. Orta Seviyede İngilizce bilen Emir Kazak evli ve iki çocuk babasıdır.

GSM:       0 545 311 68 07          e-Posta:  emirkazak@hotmail.com

 

 

Serdar GÜNDÜZ
Genel Sekreter
(Teşkilatlanma)

1982 Konya doğumlu olan Serdar GÜNDÜZ, 2020 yılında Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanmıştır. Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Mezunu olan Serdar GÜNDÜZ Hasan Kalyoncu Üniversitesinde Eğitim Yönetimi alanında Yüksek Lisans yapmıştır. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler önlisans ve Uluslararası İlişkiler lisans mezunudur.

Eğitim Fakültesi yıllarında edebiyatla ilgilenmiş ve bir şiir kitabı yayınlamıştır. Yerel Gazetelerde köşe yazarlığı yapmıştır. Öğretmenlik mesleğine başladığı İstanbul´da ve Kahramanmaraş´ta Okul Müdürlüğü görevinde bulunmuştur. İki farklı akademik çalışmasını İstanbul Ticaret Üniversitesi Eğitim Teknolojileri Kongresinde ve Yıldız Teknik Üniversitesinde düzenlenen Eğitim Denetimi Kongresinde bildiri olarak sunmuştur.

2023 yılında "Öğretimi Yönetmek" adlı kitabı yayınlanmıştır. Başarılı çalışmalarından ötürü çok sayıda teşekkür, takdir ve başarı belgesiyle taltif edilmiştir. Otuzun üzerinde hizmet içi eğitime katılmış olan Serdar GÜNDÜZ evli ve iki çocuk babasıdır.

GSM:       0 507 854 32 77                      e-Posta:  serdargunduz@live.com         

 

 

 

Rıdvan AY
Genel Başkan Yardımcısı
(Hukuk ve Mevzuat)

Aslen Batman Gercüş Tepecik köyünden olup 1974 yılında Diyarbakır, Bismil Aşağı Sazlık ''Zilek'' köyünde doğdu. İlkokulu aynı köyde, ortaokulu Diyarbakırda ve liseyi Batmanda tamamladı.          

Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden 1994 te mezun oldu. Aynı yıl Artvin Borçka da öğretmen olarak göreve başladı. Askerlik görevini Çanakkale de yedek subay olarak 1997 de tamamladı. Batman Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni iken okul yöneticiliği sınavını kazanarak Batman 75. Yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okuluna 20 Haziran 2000 de okul müdürü olarak atandı. Yıllarca okul ve kurumlarda müdürlük yaptı.

Gercüş Kayapınar Anadolu Lisesi müdürlüğünden 2016 da istifa ederek öğretmenliğe döndü.2018 de açılan Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği sınavını kazanarak aynı yıl Artvin Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde şube müdürü olarak göreve başladı.

Dicle Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim dalında, 2020 yılında yüksek lisans öğretimini tamamladı. Eğitim, yönetim, eğitim planlama ve öğretim alanında sayısız kurs, seminer ve komisyon çalışmalarında görev aldı. Bu alandaki çalışmalarına halen devam etmekte olup eğitsel ve yönetsel projelerde aktif görev yapmaktadır. 

Orta derecede İngilizce ve Arapça yabancı dil bilgisine sahiptir. Halen milli eğitim şube müdürlüğü görevini yürütmekte olup evli ve üç çocuk babasıdır.

GSM:       0 533 560 41 09                 e-Posta: ridvanay72@hotmail.com         

 

 

 

Eylül GÜNEŞ MERAL
Genel Başkan Yardımcısı
(Eğitim ve Sosyal İşler)

1978 yılında Malatya'da doğan  Eylül Güneş, ilk orta ve lise öğrenimini Malatya'da, Lisans eğitimini ise Adıyaman Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladı. Hayallerinin mesleği olan Edebiyat ögretmenliğini, memleketin farklı şehirlerinde maarifin hizmetinde ifa etmektedir. Halihazırda lisansüstü eğitimine Kastamonu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Tezli Yüksek Lisans bölümünde devam etmektedir.  Anadolu Üniversitesi  Sosyoloji bölümünde lisans eğitimini sürdürmektedir.

Çeşitli STK ve Sivil toplum kuruluşlarında dezavantajlı gruplar yararına görevler almıştır. Bunlar arasında; Engelli Ögretmenler Platform Başkanlığı, Tüm Bağımsız Engelliler Platformu Genel Başkan Yardımcılığı, Engelsiz Eğitim Sen Kadın Kolları Genel Başkanlığı görevlerini ifa etti.
 
Avusturya'da  Engelleri Aşıyoruz, Hayatı Paylaşıyoruz projesi kapsamında eğitim aldı. Özel Eğitim Okullarında, gönüllülük esasına dayalı  olarak hizmetlerde bulundu. Milli Eğitim Eğitim Bakanlığı tarafından başarı belgeleri ile taltif edilmiştir. 11 Şubat 2023 tarihinde yapılan 2. Olağan Genel Kurul seçimi sonucunda  Liyakat - Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi ( Eğitim ve Sosyal İşler Başkanı) olarak göreve başladı.
GSM:       0 507 338 43 29                e-Posta: 

 

 

 

Selahattin YILDIRIM
Genel Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)

1995 ve 2008 yılları arasında Kastamonu İlinde görev yaptı 2008-2015 yılları arasında Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde 2015-2017 yılları arasında Altındağ ilçe milli eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumlarda 2017 yılında Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğünde ve 2017 yılından itibaren Pusrsaklar ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumda maaş mutemetliği görevine devam etmektedir. 11 Şubat 2023 tarihinde yapılan 2. Olağan Genel Kurul seçimleri sonucunda Liyakat-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi (Mali İşler Başkanı) olarak görevine başladı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

Ferit OBÜR
Genel Başkan Yardımcısı
(Basın ve İletişim)

1980 Şanlıurfa/Viranşehir doğumlu. 2004 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde sınıf öğretmeni olarak görevini sürdürmektedir. 11 Şubat 2023 tarihinde yapılan 2. Olağan Genel Kurul seçimleri sonucunda Liyakat-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi olarak görevine başladı. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

GSM:       0 542 565 66 08                e-Posta: 

 Bu sayfa 8942 kez ziyaret edilmiştir.