Menu

Ücretsiz Hukuki Danışmanlık Servisimiz Hizmete Başlamıştır

Başta Liyakat -Sen üyeleri olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan kamu çalışanlarının kurumlarında karşılaştıkları idari soruşturmalara konu olmuş hususlarla ilgili olarak  disiplin kurullarına sevk edilen dosyalarında savunmalarına katkı sunmak ve idari davalarında rehberlik yapmak amacıyla sendika Genel Merkez Yönetim Kurulumuzun aldığı bir kararla "Hukukî Danışmanlık Sekretaryası" kurulmuştur.
Çaresizliğin ve umutsuzluğun esiri olmadık, "Çaresizsen Çare Liyakat - Sen" diyerek çalışma hayatına katkı sunmaya devam ediyoruz.

 

Hukuk Hizmetleri Sekreterimiz Zafer ÇAKIR kimdir?

1985 yılında Diyarbakır'da doğdu. Lise öğrenimini Ergani ilçesinde bitirdikten sonra Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Lisans, İstanbul Üniversitesi Adalet Ön Lisans programlarını tamamladı. İstanbul Gedik Üniversitesi Lisans Üstü Eğitim Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 

2007 yılında Millî Eğitim Bakanlığında Sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 2011-2023 yılları arasında Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Okul Müdürlüğü görevlerinde bulundu halen Diyarbakır Ergani İlçesinde Uz. Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli, 2 çocuk babasıdır.

WhatsApp İletişim Hattı
0 553 859 58 23
e-Posta zafer_zafer_cakir@hotmail.com

 

 Bu sayfa 358 kez ziyaret edilmiştir.